قفسه بندی دفتری یا ایزی رکت

قفسه بندی دفتری یا ایزی رکت

از جمله نیازمندی هر اداره و یا کتابخانه ایجاد یک قفسه به منظور چیدمان مرتب مدارک و یا کتاب است. مهمترین چیزی که برای یک قفسه بندی فلزی دفتری کتابخانه ایزی رکت پس از دارا بودن استقامت کافی می توان آن را مهم دانست زیبایی قفسه است. قفسه بندی فلزی دفتری کتابخانه ایزی رکت ضمن دارا بودن قدرت لازم، زیبایی لازم را دارد و طرحی شیک و زیبا از یک قفسه فلزی را به ما خواهد داد. با توجه به طراحی بازوها به صورت ناخنی امکان تنظیم ارتفاع نیز به سهولت امکان پذیر است.

قفسه بندی فلزی دفتری کتابخانه ایزی رکت طرحی نوین از قفسه بندی فلزی محسوب می گردد که با زیبایی خاص خود به عنوان قفسه فلزی اداری و کتابخانه کاربرد ویژه دارد.

سیستم قفسه‌بندی دفتری که به آن قفسه بندی ایزی رکت نیز گفته می شود جهت نگهداری بارهای سبک و لوازم دفتری و کتابخانه‌ای استفاده می‌گردد. بهترین کاربرد این سیستم در مراکز کتابخانه‌ای و بایگانی‌های دفتری و واحدهایی که نگهداری اسناد را دارند است. اجزای این سیستم شامل ستون، بست اتصال ستون‌ها، بازو، کفه یا طبقه، کفی ستون، کلیپ تکیه‌گاه کفه و درپوش پلاستیکی ستون است که معمولاً به رنگ سفید ارائه می‌گردد.

کاربرد قفسه‌بندی دفتری:

جهت استفاده در قفسه‌بندی خانگی، اداری و بایگانی

برای مصارف فروشگاهی و انبار کالاها و قطعات یدکی

ویژگی‌های قفسه‌بندی دفتری:

این قفسه‌بندی پیچ و مهره است

تنوع در ابعاد دهانه، عمق، ارتفاع

دسترسی آسان و سریع به اجناس و زیبایی سیستم قفسه‌بندی

قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات به دلیل وجود شکاف‌های متوالی در طول ستون و تغییر تعداد طبقات