درباره ما

1- معرفی مجموعه
مجموعه فضاباما بعنوان تامین کننده سیستمهای نگهداری کالا و ارائه دهنده انواع راه کارهای مفید جهت استفاده بهینه از فضای انبارهای صنعتی و محیط های اداری ، خانگی ، آموزشی ، فروشگاهی و ... تاسیس گردیده است .

2- بیانیه ماموریت
با استفاده از تجربه بیش از دو دهه خدمت در صنعت قفسه بندی کشور و همکاری با شرکت های تولید کننده معتبر نسبت به تامین کالاهای مورد نیاز مشتریان اقدام نماید و با ارج نهادن به حقوق مشتریان و ایجاد محیط کاری ارزش آفرین و رضایت بخش برای پرسنل در خدمت جامعه عزیزمان باشیم .

3- چشم انداز
ما می خواهیم مجموعه ای خلاق ،ایده پرداز و نوآور در طراحی ، تامین و عرضه انواع سیستمهای قفسه بندی درخدمت جامعه باشیم .


چرا مشتریان از ما خرید می کنند ؟

1-مشتریان با استفاده از تجربه سالهای ما به آسانی و با مناسبترین هزینه مشکل خود را حل خواهند کرد .

2-مشتریان با اولین تماس مشاورین متخصص ما را برای مدتی طولانی در کنار خود خواهند داشت .

3-مجموعه فضاباما در پاسخ به اعتماد مشتریان و انتخاب این مجموعه با امانتداری و صداقت ، خود را متعهد به جلب رضایت مشتریان دانسته و تا زمانی که مشتریان بخواهند آماده خدمتگزاری خواهیم بود .

4-ما از کالایی که برای مشتریان خود تامین می کنیم مطمین هستیم و این اطمینان را حاصل کرده ایم که کالاهای ما از نظر کیفیت و قیمت مناسبترین انتخاب برای مشتریان عزیزمان خواهد بود .

5- مجموعه فضاباما نسبت به کالا و خدمات ارائه شده ، خود را مسئول دانسته و در تمامی مراحل تا جلب رضایت معقول مشتریان پاسخگو خواهند بود .

6-مشتریان از ما خرید می کنند برای اینکه هوشمندانه معتقد هستند آنچه که ما عرضه می کنیم برای رفع نیاز آنها مناسب خواهد بود.

7-راه حل هایی که ما به مشتریان ارائه می دهیم باعث شناخت نقاط قوت و ضعف ایجاد و سهولت در     ، ایجاد سرعت در فرآیندکار ، بالا رفتن بهره وری ، جلوگیری از خسارتهای هنگفت ، مدیریت آسان ، صرفه جویی در هزینه ، کاهش سرمایه گذاری و در نهایت سودآوری خواهد شد .


                                                                              برنده - برنده   ،  هدف مقدس فروش است